Telewizor LG 86UR640S 86 "
Zdjęcia 9 |
LG 86UR640S 86 "
Wyświetlacz:86 ", 3840x2160 px, 60 Hz
Obraz:Upscaling do 4K
Multimedia:tuner T2, Smart TV, Wi-Fi, LAN
Jaka jest najlepsza matryca TV? A co jest najlepsze pod względem ceny i jakości?Badamy wady i zalety nowoczesnych matryc telewizyjnych
Jak dobrać przekątną telewizora do pomieszczenia i jaką rozdzielczość wybrać?Czy zawsze warto kupować większy telewizor? Być może dla małego pokoju 55 cali to za dużo, ale 32 w sam raz?
Wszystkie dane techniczne
Kup LG 86UR640S 86 "
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Telewizor komercyjny LG 86UR640S WebOS UHD TV Signage (16/7) MON-DSG-LG-07 | 8 190 zł |
Telewizor LG 86UR640S3ZD LCD 86'' 4K Ultra HD WebOS 6.0 | 10 033 zł |
LG 86UR640S3ZD 86 ", Landscape, 16/7, WebOS, 3840 x 2160 pixels, 330 cd/m² | 11 317 zł |
LG 86UR640S3ZD 86", poziomy, 16/7, WebOS, 3840 x 2160 pikseli, 330 cd/m² | 11 419 zł |
Modyfikacje LG 86UR640S
Ceny na LG 86UR640S |
---|---|---|---|---|
LG 43UR640S 43 " | od 2 922 zł | 2 oferty | ||
LG 50UR640S 50 " | od 2 415 zł | 3 oferty | ||
LG 55UR640S 55 " | od 3 385 zł | 1 oferta | ||
LG 75UR640S 75 " | od 7 305 zł | 1 oferta | ||
LG 86UR640S 86 " | od 8 190 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →