Karta pamięci Lexar Professional 633x SDXC UHS-I U3 V30 128 GB
Zdjęcia 8 |
Lexar Professional 633x SDXC UHS-I U3 V30 128Gb |
|
Przewodnik po kartach pamięci aparatuJakie karty pamięci są używane w nowoczesnych aparatach i czym się różnią? Rozgryźmy to
MicroSD, SD czy CompactFlash? Jak dobrać odpowiednią kartę pamięci do smartfona, aparatu, kamery i innego sprzętu?Rozumiemy, jakie formaty kart pamięci istnieją i gdzie są używane
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Lexar 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Lexar.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje Lexar Professional 633x SDXC UHS-I U3 V30
Ceny na Lexar Professional 633x SDXC UHS-I U3 V30 |
---|---|---|---|---|
Lexar Professional 633x SDXC UHS-I U3 V30 64 GB | od 177 zł | 1 oferta | ||
Lexar Professional 633x SDXC UHS-I U3 V30 128 GB | od 316 zł | 1 oferta | ||
Lexar Professional 633x SDXC UHS-I U3 V30 256 GB | od 329 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →