Monitor Lenovo L24q-35 24 " (66D1GAC1EU)
Zdjęcia 4 |
Lenovo L24q-35 24 "
Przekątna:24 "
Rozdzielczość:2560x1440 (16:9)
Matryca:IPS, czas reakcji 4 ms
Częstotliwość:75 Hz
Kontrast:1 000:1
Jasność:300 cd/m²
Funkcje:Flicker-Free
Złącza:HDMI, DisplayPort
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup Lenovo L24q-35 24 "
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Lenovo L24q-35-238" ekran QHD z EyeSafe IPS 75Hz 4ms HDMI DP Kabel HDMI Fr | 831 zł |
Monitor Lenovo L24q-35 (66D1GAC1EU) | 999 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! LENOVO L24q-35 23.8inch QHD IPS Monitor 1 x HDMI 1.4 | 994 zł |
PodobnePorównaj w tabeli →