Bateria wodociągowa Laveo Pola BAP 011S
Zdjęcia 7 |
Laveo Pola BAP 011S |
|
Mikser generuje hałas nie większy niż 30 dB.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Laveo 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Laveo.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Laveo Pola BAP 011S
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Laveo Bateria wannowa wolnostojąca Laveo Pola chrom połysk BAP011S | 1 999 zł |
Pola - bateria wannowa wolnostojąca | 2 556 zł |
Laveo Pola Bateria wannowa wolnostojąca czarny mat | 2 172 zł |
Laveo Bateria wannowa wolnostojąca Laveo Pola czarny BAP711S | 2 199 zł |
Laveo Bateria wannowa wolnostojąca Laveo Pola złoty BAPG11S | 2 289 zł |
pokaż 5 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →