Bateria wodociągowa Laveo Bona BAB 268L
Laveo Bona BAB 268L |
|
Bateria ze składaną wylewką do montażu pod oknem. Generuje hałas o natężeniu nie większym niż 20 decybeli.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Laveo Bona BAB 268L
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Komfort Bateria Zlewozmywakowa bona Laveo bab268l | 461 zł |
Bona - bateria zlewozmywakowa stojąca z wylewką U | 542 zł |
Bateria kuchenna podokienna Bona Kuchinox | 459 zł |
Laveo Bona - bateria zlewozmywakowa stojąca z wylewką U | 460 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →