Bateria wodociągowa Laveo Pola BAP 040D
Zdjęcia 5 |
Laveo Pola BAP 040D |
|
Tworzy hałas nie większy niż 20 decybeli.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Laveo 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Laveo.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Laveo Pola BAP 040D
Wszystkie ceny 11 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Laveo Bateria prysznicowa natynkowa Laveo Pola czarny BAP740D | 340 zł |
Pola - bateria natryskowa ścienna bez zestawu natryskowego | 400 zł |
LAVEO BAP G40D POLA Bateria natryskowa, bez zestawu natryskowego - złota | 313 zł |
Pola bateria natryskowa ścienna czarny mat | 340 zł |
Laveo Bateria prysznicowa natynkowa Laveo Pola chrom BAP040D | 300 zł |
pokaż 6 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →