Bateria wodociągowa Laveo Pola BAP 068D
Zdjęcia 6 |
Laveo Pola BAP 068D |
|
Aerator Neoperl.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Laveo 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Laveo.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Laveo Pola BAP 068D
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Komfort Bateria Zlewozmywakowa pola Laveo bap068d | 368 zł |
Pola - bateria zlewozmywakowa stojąca z wylewką U | 200 zł |
Laveo Pola - bateria zlewozmywakowa stojąca z wylewką U biały | 435 zł |
Komfort Bateria Zlewozmywakowa pola Laveo bap468d | 426 zł |
Komfort Bateria Zlewozmywakowa pola Laveo bap668d | 416 zł |
pokaż 4 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →