Garnek Lamart Leger LTB2418
Lamart Leger LTB2418 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Lamart 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Lamart.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Lamart Leger LTB2418
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
LAMART Garnek 8l z pokrywką Lamart Leger srebrny | 126 zł |
Lamart LTB2418 garnek Leger 24 cm, stal nierdzewna 116815 | 160 zł |
Lamart, Garnek, Leger, 8L, 24X18 cm | 126 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →