Garnek Lamart Iron LT1208
Zdjęcia 3 |
Lamart Iron LT1208 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Lamart 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Lamart.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Lamart Iron LT1208
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Garnek LAMART LT1208 21.5 cm | 199 zł |
LAMART Lt1208 emaliowany garnek żeliwny 21,5cm iron lamart lamart lt1208 | 179 zł |
Lamart LT1208 GARNEK ŻELIWNY 21,5CM IRON LAMART | 189 zł |
Garnek LAMART LT1208 21.5 cm | 199 zł |
Lamart LT1208 Garnek żeliwny, 21,5 cm 123880 | 190 zł |
Lamart, Garnek Żeliwny, Iron, 21,5 cm | 179 zł |
Modyfikacje Lamart Iron LT1208
Ceny na Lamart Iron LT1208 |
---|---|---|---|---|
Lamart Iron LT1207 | od 130 zł | 6 oferty | ||
Lamart Iron LT1208 | od 179 zł | 7 oferty | ||
Lamart Iron LT1209 | od 225 zł | 8 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →