Szybkowar Lamart Pression LTDSD4
Lamart Pression LTDSD4 |
|
Szybkowar wyposażony jest w manometr, zawór bezpieczeństwa, nadciśnieniową wtyczkę bezpieczeństwa oraz ciężkie uchwyty zapobiegające poparzeniom.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Lamart 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Lamart.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Lamart Pression LTDSD4
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
LAMART 4L PRESSION (LTDSD4) LTDSD4 | 399 zł |
Szybkowar LAMART LTDSD4 Pression | 355 zł |
LAMART LTDSD4 SZYBKOWAR 4L PRESSSION LAMART Lamart LTDSD4 | 338 zł |
Szybkowar LAMART LTDSD4 Pression | 355 zł |
Szybkowar LAMART, 22 cm | 353 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →