Drukarka Kyocera ECOSYS PA2100CX (110C0C3NL0)
Stosunkowo niedroga biurkowa kolorowa drukarka laserowa A4 z automatycznym drukowaniem dwustronnym (dupleks) i wbudowaną kartą Ethernet LAN do integracji z istniejącą siecią lokalną. Producent pozycjonuje go jako produkt średniej kategorii cenowej w 2022 roku, przeznaczony do użytku biurowego w małych grupach roboczych. Zapewnia umiarkowaną prędkość drukowania do 21 stron na minutę, co jest wystarczające do szybkiego drukowania złożonych, wielostronicowych dokumentów.
Zawiera zastrzeżoną technologię światłoczułą z imponującą wydajnością 100 000 stron (lub 3-letnią gwarancją na bęben). Bez problemu radzi sobie ze znacznymi miesięcznymi nakładami druku dochodzącymi do 65 000 stron.Stacjonarna drukarka laserowa Kyocera ECOSYS PA2100CX zapewnia wysokiej jakości druk monochromatyczny z rzeczywistą rozdzielczością do 1200x1200 dpi, co pozwala łatwo i szybko tworzyć duże ilości dokumentów klasy wykonawczej .
Dzięki automatycznemu drukowi dwustronnemu produkcja broszur jest uproszczona, a papier znacznie oszczędzany podczas drukowania wersji roboczych/roboczych. Może pracować zarówno z konwencjonalnymi kasetami z tonerem (TK-5430), jak i kasetami o podwójnej pojemności (TK-5440). Oprócz klasycznego bezpośredniego połączenia USB, korzystanie z drukarki w sieci jest możliwe dzięki wbudowanemu szybkiemu portowi Gigabit Ethernet LAN.
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kyocera 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kyocera.
Kup Kyocera ECOSYS PA2100CX
Wszystkie ceny 7 →Kyocera Ecosys PA2100cx drukarka laserowa kolorowa 21 stron na minutę Kolo | 1 507 zł |
KYOCERA ECOSYS PA2100cx Kolor 1200 x 1200 DPI A4 110C0C3NL0 | 1 426 zł |
Drukarka laserowa kolor Kyocera Ecosys PA2100cx (PA2100cx) | 1 406 zł |
KYOCERA ECOSYS PA2100cx Kolor 1200 x 1200 DPI A4 110C0C3NL0 | 1 426 zł |
Kyocera Ecosys Pa2100cx Multifunction Printer Posrebrzany One Size / EU Pl | 1 626 zł |
Kyocera System ochrony klimatu Ecosys PA2100cwx drukarka laserowa 21 stron | 2 001 zł |
Kyocera System ochrony klimatu Ecosys PA2100cx/Plus drukarka laserowa kolo | 3 145 zł |