Opona letnia Kumho Ecsta PS91 255/30 R19 91Y
Wideo 8Zdjęcia 4 |
Wybierz rozmiar opony
Kumho Ecsta PS91 255/30 R19 91Y 255/30 R19 91 Y |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kumho 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kumho.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Kumho Ecsta PS91 255/30 R19 91Y
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kumho Ecsta PS91 ( 255/30 ZR19 (91Y) XL ) 2173283 | 651 zł |
Kumho Ecsta PS91 (255/30 R19 91Y) 2173283 | 649 zł |
Kumho Ecsta PS91 ( 255/30 ZR19 (91Y) XL ) | 659 zł |
Opona Kumho 255/30 ZR19 ECSTA PS91 91Y XL - opony letnie 2173283 | 585 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Kumho Ecsta PS91 255/30 R19 91Y
Ceny na Kumho Ecsta PS91 255/30 R19 91Y |
---|---|---|---|---|
Kumho Ecsta PS91 255/30 R19 91Y | od 585 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →