Bojler Kospel Termo Solar SB 200
Kospel Termo Solar SB 200 |
|
Grzałka rurkowa czy ceramiczna w podgrzewaczu wody — co jest lepsze?Badamy cechy konstrukcyjne, zalety i wady ceramicznych i rurkowych elementów grzejnych w podgrzewaczach wody
Często zadawane pytania dotyczące bojlerów: szczegółowe odpowiedziOdpowiadamy na najczęściej zadawane pytania dotyczące montażu i eksploatacji bojlerów
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kospel 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kospel.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Kospel Termo Solar SB 200
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kospel Wymiennik C.W.U. Termo Solar stojący z dwoma wężownicami (SB-200) | 3 601 zł |
Wymiennik c.w.u. SB-200.TERMO-SOLAR, 200 litrów, stojący z dwoma wężownica | 3 723 zł |
Wymiennik pionowy z 2 wężownicami SB Termo Solar 204 l Kospel | 4 379 zł |
Wymiennik c.w.u. SB-200.TERMO-SOLAR, 200 litrów, stojący z dwoma wężownica | 8 464 zł |
Modyfikacje Kospel Termo Solar SB 200
Ceny na Kospel Termo Solar SB 200 |
---|---|---|---|---|
Kospel Termo Solar SB 200 | od 3 601 zł | 4 oferty | ||
Kospel Termo Solar SB 250 | od 3 772 zł | 5 oferty | ||
Kospel Termo Solar SB 300 | od 3 989 zł | 3 oferty | ||
Kospel Termo Solar SB 500 | od 7 272 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →