Бойлер Kospel Termo Solar SB 200
Kospel Termo Solar SB 200 |
|
Мокрий чи сухий ТЕН у бойлері – що краще?Вивчаємо конструктивні особливості, плюси та мінуси «мокрого» та «сухого» ТЕНу в бойлерах
Часті питання про бойлери: докладний FAQВідповідаємо на найпоширеніші питання щодо встановлення та експлуатації бойлерів.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kospel 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kospel.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kospel Termo Solar SB 200
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Kospel Wymiennik C.W.U. Termo Solar stojący z dwoma wężownicami (SB-200) | 3 601 zł |
Wymiennik c.w.u. SB-200.TERMO-SOLAR, 200 litrów, stojący z dwoma wężownica | 3 723 zł |
Wymiennik pionowy z 2 wężownicami SB Termo Solar 204 l Kospel | 4 379 zł |
Wymiennik c.w.u. SB-200.TERMO-SOLAR, 200 litrów, stojący z dwoma wężownica | 8 464 zł |
Модификації Kospel Termo Solar SB 200
Ціни на Kospel Termo Solar SB 200 |
---|---|---|---|---|
Kospel Termo Solar SB 200 | від 3 601 zł | 4 пропозиції | ||
Kospel Termo Solar SB 250 | від 3 772 zł | 5 пропозицій | ||
Kospel Termo Solar SB 300 | від 3 989 zł | 3 пропозиції | ||
Kospel Termo Solar SB 500 | від 7 272 zł | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →