Bateria wodociągowa Kludi Balance 525900575
Zdjęcia 5 |
Kludi Balance 525900575 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kludi 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kludi.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Kludi Balance 525900575
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
BALANCE stojąca bateria do napełniania i prysznica jednouchwytowa czerń ma | 7 787 zł |
Kludi Balance 525900575 armatura do wanny i prysznica chromowana | 6 852 zł |
Kludi 525909175 Balance White bateria do wanny i prysznica jednouchwytowa | 7 787 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →