Bateria wodociągowa Kludi Balance 526550575
Zdjęcia 4 |
Kludi Balance 526550575 |
|
Do instalacji wymagana jest jednostka wewnętrzna (brak w zestawie).
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kludi 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kludi.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Kludi Balance 526550575
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kludi Gotowy zestaw do montażu Balance do podtynkowej baterii prysznicowej | 1 101 zł |
KLUDI 526550575 BALANCE Bateria natryskowa podtynkowa, element zewnętrzny | 860 zł |
Kludi Balance Bateria podtynkowa natryskowa chrom 526550575 - odbiór osobi | 902 zł |
KLUDI 526559175 BALANCE Bateria natryskowa podtynkowa, element zewnętrzny | 990 zł |
KLUDI 526558775 BALANCE podtynkowa bateria natryskowa, czarny mat | 990 zł |
Kludi Balance Bateria podtynkowa natryskowa biała/chrom 526559175 - odbiór | 1 037 zł |
Kludi Balance Black Bateria prysznicowa podtynkowa czarny mat/chrom 526558 | 1 067 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →