Bateria wodociągowa Kludi Zenta 386500575
Kludi Zenta 386500575 |
|
Do zakupu osobno do instalacji wewnętrznej (FLEXX.BOXX 88 011)
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kludi 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kludi.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Kludi Zenta 386500575
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kludi Zestaw do montażu Zenta do wanien i pryszniców Bateria z przełączani | 970 zł |
Kludi Bateria wannowo-prysznicowa podtynkowa Kludi Zenta chrom połysk 3865 | 1 163 zł |
KLUDI 386500575 Zenta Bateria podtynkowa wannowo-natryskowa chrom Kludi Ze | 628 zł |
Kludi Zenta Bateria wannowo-prysznicowa podtynkowa chrom 386500575 - odbió | 658 zł |
Opcje kolorystyczne:
- art. 386500575 - chrom
- art. 386508675 - chrom / czarny
- art. 386509175 - chrom / biały
PolecamyPorównaj w tabeli →