Telewizor Kivi 40F740NB 40 "
Zdjęcia 5 |
Kup Kivi 40F740NB 40 "
Telewizor KIVI 40F740NB 40" LED Full HD Android TV | 1 149 zł |
KIVI 40F740NB 40" LED Full HD Android TV DVB-T2 | 969 zł |
Telewizor KIVI 40F740NB 40' LED AndroidTV WiFi | 1 149 zł |
KIVI 40F740NB 40" LED Full HD Android TV DVB-T2 | 969 zł |
Stylowy ekran bez ramki
Telewizor Kivi 40F740NB zachwyca stylowym, bezramowym ekranem, który wpasuje się w każde wnętrze i zapewni poczucie nieograniczonego oglądania. Producent zastosował 40-calową matrycę VA, której uzupełnieniem są technologie poprawiające obraz. Dzięki Ultra Clear każdy fragment jest przetwarzany, co prowadzi do zwiększonej ostrości i wyraźnej widoczności granic każdego obiektu. Technologia Super Contrast Control (podobna do HDR) monitoruje ciemne obszary każdej klatki i dostosowuje kontrast tak, aby użytkownik widział wszystkie szczegóły obrazu. W ekranie zastosowano podświetlenie Direct LED, które jest dobrze przystosowane do oglądania filmów, eliminuje boczne odblaski i zapewnia równomierny rozkład na całej powierzchni. Telewizor oferuje także dobry dźwięk przestrzenny z obsługą Dolby Clear Sound, który został zoptymalizowany wspólnie z japońską firmą JVCKENWOOD.
Duży wybór rozrywek
Android TV służy jako powłoka programowa ze wszystkimi funkcjami, na przykład sterowaniem głosowym i Asystentem Google. Obsługa Chromecasta umożliwia bezprzewodowe wyświetlanie obrazów ze smartfona za jednym dotknięciem. Aplikacja pod marką KIVI Media otwiera jeszcze większe perspektywy rozrywki i rozwoju. Tutaj znajdziesz programy do treningu w domu od dwukrotnego mistrza świata w kulturystyce. Tryb gier w chmurze AirConsole pozwala używać smartfonów (połączenie Bluetooth) do rywalizacji ze znajomymi w trybie podzielonego ekranu. Dostęp do platformy rozrywkowej Da Vinci Kids poszerzy światopogląd młodych pokoleń dzięki treściom opartym na badaniach w zabawnym stylu.
Kivi 40F740NB ma spore możliwości podłączenia urządzeń peryferyjnych, telewizji i Internetu, jednak nie posiada wbudowanego tunera DVB-S/S2 do telewizji satelitarnej, co dla niektórych użytkowników może być problemem.