Karta pamięci KIOXIA Exceria Plus microSD 1 TB (LMPL1M001TG2)
Wideo 1Zdjęcia 5 |
KIOXIA Exceria Plus microSDXC 1024Gb |
|
Przewodnik po kartach pamięci aparatuJakie karty pamięci są używane w nowoczesnych aparatach i czym się różnią? Rozgryźmy to
MicroSD, SD czy CompactFlash? Jak dobrać odpowiednią kartę pamięci do smartfona, aparatu, kamery i innego sprzętu?Rozumiemy, jakie formaty kart pamięci istnieją i gdzie są używane
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog KIOXIA 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele KIOXIA.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Wideo recenzje
Modyfikacje KIOXIA Exceria Plus microSD
Ceny na KIOXIA Exceria Plus microSD |
---|---|---|---|---|
KIOXIA Exceria Plus microSD 32 GB | od 50 zł | 8 oferty | ||
KIOXIA Exceria Plus microSD 64 GB | od 75 zł | 7 oferty | ||
KIOXIA Exceria Plus microSD 128 GB | od 88 zł | 8 oferty | ||
KIOXIA Exceria Plus microSD 256 GB | od 152 zł | 6 oferty | ||
KIOXIA Exceria Plus microSD 512 GB | od 322 zł | 1 oferta | ||
KIOXIA Exceria Plus microSD 1 TB | od 675 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →