Pamięć RAM Kingston ValueRAM SO-DIMM DDR3 1x8Gb KVR16S11/8
Kingston KVR16S11/8 |
|
Od DDR do DDR5: Jaka jest różnica między generacjami pamięci RAM i VRAMDowiedzmy się, dlaczego DDR5 jest lepsze od DDR4 i wcześniejszych generacji, a GDDR6 – swoich poprzedników
Jak wybrać pamięć RAMWskazówki dotyczące wyboru optymalnych parametrów pamięci RAM, które zapewnią stabilną pracę i wydajność komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kingston 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kingston.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Kingston ValueRAM SO-DIMM DDR3 1x8Gb KVR16S11/8
Wszystkie ceny 23 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kingston DDR3 8GB 1600 CL11 | 180 zł |
Kingston Technology ValueRAM 8GB DDR3 1600MHz Module moduł KVR16S11/8 | 161 zł |
Kingston 8GB DDR3 1600MHz PC3-12800S KVR16S11/8 SODIMM Laptop Arbeitsspeic | 59 zł |
Pamięć SODIMM DDR3 KINGSTON KVR16S11/8G, 8 GB, 1600 MHz, CL11 | 179 zł |
Kingston DDR3 8GB 1600 CL11 | 190 zł |
pokaż 18 ofert
Modyfikacje Kingston ValueRAM SO-DIMM DDR3 1x8Gb
Ceny na Kingston ValueRAM SO-DIMM DDR3 1x8Gb |
---|---|---|---|---|
Kingston ValueRAM SO-DIMM DDR3 1x8Gb KTA-MB1333/8G | od 100 zł | 2 oferty | ||
Kingston ValueRAM SO-DIMM DDR3 1x8Gb KVR1333D3S9/8G | od 64 zł | 6 oferty | ||
Kingston ValueRAM SO-DIMM DDR3 1x8Gb KTH-X3B/8G | od 100 zł | 1 oferta | ||
Kingston ValueRAM SO-DIMM DDR3 1x8Gb KCP313SD8/8 | od 100 zł | 2 oferty | ||
Kingston ValueRAM SO-DIMM DDR3 1x8Gb KVR16LS11/8 | od 59 zł | 28 oferty | ||
Kingston ValueRAM SO-DIMM DDR3 1x8Gb KTD-L3CL/8G | od 120 zł | 2 oferty | ||
Kingston ValueRAM SO-DIMM DDR3 1x8Gb KTH-X3C/8G | od 126 zł | 1 oferta | ||
Kingston ValueRAM SO-DIMM DDR3 1x8Gb KVR16S11/8 | od 53 zł | 24 oferty | ||
Kingston ValueRAM SO-DIMM DDR3 1x8Gb KCP316SD8/8 | od 120 zł | 7 oferty | ||
Kingston ValueRAM SO-DIMM DDR3 1x8Gb KTL-TP3CL/8G | od 120 zł | 2 oferty | ||
Kingston ValueRAM SO-DIMM DDR3 1x8Gb KCP3L16SD8/8 | od 140 zł | 16 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →