Pamięć RAM Kingston ValueRAM DDR3 1x4Gb KVR1333D3N9/4G
Kingston KVR1333D3N9/4G 1333 MHz CL9 1333 MHz CL9 1333 MHz CL9 1333 MHz CL9 1333 MHz CL9 1333 MHz CL9 ECC 1333 MHz CL9 ECC Registered 1600 MHz CL4 ECC Registered 1600 MHz CL11 1600 MHz CL11 1600 MHz CL11 1600 MHz CL11 ECC 1600 MHz CL11 ECC Registered 1600 MHz CL11 KCP 1600 MHz CL11 KVR 1600 MHz CL11 KVR 1600 MHz CL11 niski profil 1600 MHz CL11 niski profil |
|
Od DDR do DDR5: Jaka jest różnica między generacjami pamięci RAM i VRAMDowiedzmy się, dlaczego DDR5 jest lepsze od DDR4 i wcześniejszych generacji, a GDDR6 – swoich poprzedników
Jak wybrać pamięć RAMWskazówki dotyczące wyboru optymalnych parametrów pamięci RAM, które zapewnią stabilną pracę i wydajność komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kingston 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kingston.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Kingston ValueRAM DDR3 1x4Gb KVR1333D3N9/4G
Wszystkie ceny 17 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kingston 4GB DDR3 1333MHz PC3-10600U CL9 KVR1333D3N9/4G Desktop Intel Memo | 64 zł |
8GB 2x 4GB DDR3 1333MHz KVR1333D3N9/4G 240Pin Desktop Memoria per Kingston | 85 zł |
Kingston 8GB 2x4GB PC3-10600U DDR3 1333MHz KVR1333D3N9/4G Desktop Memoria | 85 zł |
Kingston 8GB 2x4GB DDR3 1333MHz PC3-10600 KVR1333D3N9/4G Desktop Memory SD | 80 zł |
Kingston 16GB Kit 4x4GB PC3-10600U DDR3 1333MHz KVR1333D3N9/4G Desktop PC | 126 zł |
pokaż 12 ofert
Modyfikacje Kingston ValueRAM DDR3 1x4Gb
Ceny na Kingston ValueRAM DDR3 1x4Gb |
---|---|---|---|---|
Kingston ValueRAM DDR3 1x4Gb KCP313NS8/4 | od 1 500 zł | 1 oferta | ||
Kingston ValueRAM DDR3 1x4Gb KTD-XPS730BS/4G | od 52 zł | 1 oferta | ||
Kingston ValueRAM DDR3 1x4Gb KVR1333D3N9/4G | od 52 zł | 17 oferty | ||
Kingston ValueRAM DDR3 1x4Gb KTH9600B/4G | od 56 zł | 1 oferta | ||
Kingston ValueRAM DDR3 1x4Gb KVR13N9S8H/4 | od 90 zł | 1 oferta | ||
Kingston ValueRAM DDR3 1x4Gb KVR1333D3E9S/4G | od 60 zł | 2 oferty | ||
Kingston ValueRAM DDR3 1x4Gb KVR13LR9S4/4 | od 100 zł | 1 oferta | ||
Kingston ValueRAM DDR3 1x4Gb KTH-PL316S8/4G | od 80 zł | 3 oferty | ||
Kingston ValueRAM DDR3 1x4Gb KTH9600C/4G | od 152 zł | 1 oferta | ||
Kingston ValueRAM DDR3 1x4Gb KTH9600CS/4G | od 80 zł | 3 oferty | ||
Kingston ValueRAM DDR3 1x4Gb KTD-XPS730CS/4G | od 80 zł | 2 oferty | ||
Kingston ValueRAM DDR3 1x4Gb KVR16E11S8/4 | od 206 zł | 1 oferta | ||
Kingston ValueRAM DDR3 1x4Gb KVR16R11S8/4 | od 40 zł | 1 oferta | ||
Kingston ValueRAM DDR3 1x4Gb KCP316NS8/4 | od 44 zł | 19 oferty | ||
Kingston ValueRAM DDR3 1x4Gb KVR16N11/4 | od 51 zł | 7 oferty | ||
Kingston ValueRAM DDR3 1x4Gb KVR16N11S8H/4 | od 109 zł | 4 oferty | ||
Kingston ValueRAM DDR3 1x4Gb KVR16LN11/4 | od 95 zł | 14 oferty | ||
Kingston ValueRAM DDR3 1x4Gb KVR16N11S8/4 | od 93 zł | 16 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →