Оперативна пам'ять Kingston ValueRAM DDR3 1x4Gb KVR1333D3N9/4G
Kingston KVR1333D3N9/4G 1333 МГц CL9 1333 МГц CL9 1333 МГц CL9 1333 МГц CL9 1333 МГц CL9 1333 МГц CL9 ECC 1333 МГц CL9 ECC Registered 1600 МГц CL4 ECC Registered 1600 МГц CL11 1600 МГц CL11 1600 МГц CL11 1600 МГц CL11 ECC 1600 МГц CL11 ECC Registered 1600 МГц CL11 KCP 1600 МГц CL11 KVR 1600 МГц CL11 KVR 1600 МГц CL11 низькопрофільна 1600 МГц CL11 низькопрофільна |
|
Від DDR до DDR5: Чим відрізняються покоління оперативної та відеопам'ятіЗ'ясовуємо, чим DDR5 кращий за DDR4 і більш ранні покоління, а GDDR6 — за своїх попередників
Як вибрати оперативну пам'ятьПоради щодо вибору оптимальних параметрів оперативної пам'яті, які забезпечать стабільну роботу та продуктивність ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kingston 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kingston.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kingston ValueRAM DDR3 1x4Gb KVR1333D3N9/4G
Усі ціни 17 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Kingston 16GB Kit 4x4GB PC3-10600U DDR3 1333MHz KVR1333D3N9/4G Desktop Mem | 136 zł |
Kingston 4GB DDR3 1333MHz PC3-10600U CL9 KVR1333D3N9/4G Desktop Intel Memo | 64 zł |
8GB 2x 4GB DDR3 1333MHz KVR1333D3N9/4G 240Pin Desktop Memoria per Kingston | 86 zł |
4GB PC3-10600 DDR3 1333MHz CL9 PC Desktop Intel KVR1333D3N9/4G Per Kingsto | 56 zł |
Kingston 8GB 2x4GB PC3-10600U DDR3 1333MHz KVR1333D3N9/4G Desktop Memoria | 86 zł |
ще 12 пропозицій
Модификації Kingston ValueRAM DDR3 1x4Gb
Ціни на Kingston ValueRAM DDR3 1x4Gb |
---|---|---|---|---|
Kingston ValueRAM DDR3 1x4Gb KTD-XPS730BS/4G | від 52 zł | 1 пропозиція | ||
Kingston ValueRAM DDR3 1x4Gb KTH9600B/4G | від 56 zł | 1 пропозиція | ||
Kingston ValueRAM DDR3 1x4Gb KVR1333D3N9/4G | від 56 zł | 17 пропозицій | ||
Kingston ValueRAM DDR3 1x4Gb KVR13N9S8H/4 | від 90 zł | 1 пропозиція | ||
Kingston ValueRAM DDR3 1x4Gb KCP313NS8/4 | від 1 500 zł | 1 пропозиція | ||
Kingston ValueRAM DDR3 1x4Gb KVR1333D3E9S/4G | від 60 zł | 2 пропозиції | ||
Kingston ValueRAM DDR3 1x4Gb KVR13LR9S4/4 | від 100 zł | 1 пропозиція | ||
Kingston ValueRAM DDR3 1x4Gb KTH-PL316S8/4G | від 80 zł | 3 пропозиції | ||
Kingston ValueRAM DDR3 1x4Gb KTH9600CS/4G | від 80 zł | 3 пропозиції | ||
Kingston ValueRAM DDR3 1x4Gb KTD-XPS730CS/4G | від 80 zł | 3 пропозиції | ||
Kingston ValueRAM DDR3 1x4Gb KTH9600C/4G | від 152 zł | 1 пропозиція | ||
Kingston ValueRAM DDR3 1x4Gb KVR16E11S8/4 | від 206 zł | 1 пропозиція | ||
Kingston ValueRAM DDR3 1x4Gb KVR16R11S8/4 | від 40 zł | 1 пропозиція | ||
Kingston ValueRAM DDR3 1x4Gb KCP316NS8/4 | від 44 zł | 19 пропозицій | ||
Kingston ValueRAM DDR3 1x4Gb KVR16N11S8H/4 | від 109 zł | 3 пропозиції | ||
Kingston ValueRAM DDR3 1x4Gb KVR16N11/4 | від 51 zł | 8 пропозицій | ||
Kingston ValueRAM DDR3 1x4Gb KVR16LN11/4 | від 97 zł | 11 пропозицій | ||
Kingston ValueRAM DDR3 1x4Gb KVR16N11S8/4 | від 80 zł | 16 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →