Pendrive Kingston DataTraveler 100 G3 128 GB (DT100G3/128GB)
Wideo 4Zdjęcia 3 |
Kingston DataTraveler 100 G3 128Gb |
|
Dobra prędkość czytania. Oryginalny system przesuwny.
Niska prędkość zapisu.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kingston 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kingston.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Wideo recenzje
Modyfikacje Kingston DataTraveler 100 G3
Ceny na Kingston DataTraveler 100 G3 |
---|---|---|---|---|
Kingston DataTraveler 100 G3 16 GB | od 60 zł | 1 oferta | ||
Kingston DataTraveler 100 G3 32 GB | od 225 zł | 2 oferty | ||
Kingston DataTraveler 100 G3 64 GB | od 35 zł | 2 oferty | ||
Kingston DataTraveler 100 G3 128 GB | od 45 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →