Odkurzacz do okien Karcher WV 5 Premium Non Stop (1.633-447.0)
Zdjęcia 9 |
Karcher WV 5 Premium Non Stop |
|
Zawiera 2 akumulatory i ładowarkę. Pistolet natryskowy z mikrofibrą. Dodatkowa wąska dysza.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Karcher 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Karcher.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Karcher WV 5 Premium Non Stop
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kärcher WV 5 Non stop cleaning kit | 505 zł |
Karcher WV 5 Premium - zestaw Non Stop 1.633-447.0 35min 210m2 | 420 zł |
Myjka do okien Kärcher WV 5 Premium z zestawem Non Stop 1.633-447.0 | 538 zł |
Myjka do okien KARCHER WV 5 Premium NON STOP 1.633-447.0 | 462 zł |
Karcher WV 5 Premium - zestaw Non Stop 1.633-447.0 35min 210m2 | 420 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →