Odkurzacz do okien Karcher WV 1 (1.633-200.0)
Zdjęcia 8 |
Karcher WV 1 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Karcher 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Karcher.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Karcher WV 1
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Karcher Myjka do okien WV 1 + KV 4 EU 1.633-209.0 HDKAROP16332090 | 367 zł |
Karcher Myjka do okien WV 1 EU 1.633-601.0 126149 | 205 zł |
Karcher WV 1 DO-SPR-KAR-117 | 229 zł |
Karcher Myjka do okien WV 1 + KV 4 EU 1.633-209.0 127692 | 367 zł |
Myjka do okien Karcher WV 1 + KV 4 (1.633-209.0) | 378 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →