Odkurzacz do okien Karcher WV 2 Plus
Wideo 13Zdjęcia 17 |
Karcher WV 2 Plus |
|
W zestawie butelka ze spryskiwaczem z mikrofibrą.
W przeciwieństwie do modelu WV 2 Premium nie ma wąskiej dyszy próżniowej.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Karcher 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Karcher.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Karcher WV 2 Plus
Wszystkie ceny 30 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Karcher WV 2 Plus Multi Edition 1.633-495.0 | 338 zł |
Kärcher WV 2 Plus N | 313 zł |
Myjka do okien Karcher WV 2 Plus N 1.633-212.0 | 280 zł |
Karcher WV 2 Plus DO-SPR-KAR-085 | 245 zł |
Myjka do okien KARCHER WV 2 Plus N 1.633-212.0 | 237 zł |
pokaż 20 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →