Odkurzacz do okien Karcher WV 5 Plus
Wideo 2Zdjęcia 5 |
Karcher WV 5 Plus |
|
Atomizer z mikrofibry.
W przeciwieństwie do modelu WV 5 Premium nie ma wąskiej lancy ssącej.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Karcher 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Karcher.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Karcher WV 5 Plus
Wszystkie ceny 17 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kärcher WV 5 Plus N | 392 zł |
Myjka do okien Karcher WV 5 Plus Black 1.633-467.0 | 303 zł |
Myjka do okien KARCHER WV 5 Plus N 1.633-453.0 | 377 zł |
Karcher Myjka do okien WV 5 Plus N EU 1.633-701.0 127689 | 395 zł |
Myjka do okien KARCHER WV 5 Plus N 1.633-453.0 | 377 zł |
pokaż 12 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →