Odkurzacz do okien Karcher WV 1 Plus (1.633-022.0)
Wideo 4Zdjęcia 7 |
Karcher WV 1 Plus |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Karcher 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Karcher.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Karcher WV 1 Plus
Wszystkie ceny 18 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Myjka do okien Karcher WV 1 Plus 1.633-203.0 | 283 zł |
Myjka do okien KARCHER WV 1 Premium Home Line 1.633-202.0 | 250 zł |
Karcher Myjka do okien WV 1 + KV 4 EU 1.633-209.0 127692 | 421 zł |
Myjka do okien KARCHER WV 1 Premium Home Line 1.633-202.0 | 250 zł |
Myjka do okien KARCHER WV 1 Plus 1.633-203.0 | 260 zł |
pokaż 13 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →