Odkurzacz do okien Leifheit Dry&Clean 51000 (51000)
Zdjęcia 12 |
Leifheit Dry&Clean 51000 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Leifheit 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Leifheit.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Leifheit Dry&Clean 51000
Wszystkie ceny 11 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Leifheit Zestaw Do Czyszczenia Okien Myjka Do Okien Biała/Turkusowa 51000 | 198 zł |
LEIFHEIT Dry & Clean - window cleaner - cordless - handheld | 256 zł |
Leifheit Dry&Clean 51000 | 178 zł |
Leifheit Dry&Clean 51000 | 172 zł |
Myjka do okien LEIFHEIT Dry & Clean | 198 zł |
pokaż 6 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →