Maszyna do mycia podłogi Karcher BR 30/4 C
Zdjęcia 6 |
Karcher BR 30/4 C |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Karcher 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Karcher.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Karcher BR 30/4 C
Wszystkie ceny 11 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kärcher Robot do szorowania BR 30/4 C MF 17832230 | 14 438 zł |
Szorowarka kompaktowa KARCHER Professional BR 30/4 C 1.783-220.0 | 5 558 zł |
Kärcher Maszyna szorująco-odkurzająca, BR 30/4 C ADV, z ręcznym odkurzanie | 10 344 zł |
Szorowarka kompaktowa KARCHER Professional BR 30/4 C 1.783-220.0 | 5 558 zł |
pokaż 6 ofert
Modyfikacje modelu:
- Model BR 30/4 C - wyposażenie podstawowe
- Model BR 30/4 C ADV - dysza do ręcznego sprzątania
- Model BR 30/4 C MF - dodatkowa szczoteczka z mikrofibry do polerowania
PolecamyPorównaj w tabeli →