Odkurzacz do okien Karcher WV 5 Premium (1.633-453.0)
Wideo 2Zdjęcia 5 |
Karcher WV 5 Premium |
|
Atomizer z mikrofibry. Dodatkowa wąska dysza.
W przeciwieństwie do modelu WV 5 Plus dostępne są 2 ssawki (28 cm i 17 cm).
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Karcher 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Karcher.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Karcher WV 5 Premium
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Myjka do okien Karcher WV 5 1.633-461.0 | 359 zł |
Myjka do okien KARCHER WV 5 Premium Home Line 1.633-455.0 | 398 zł |
Karcher WV 5 Premium Home Line 1.633-461.0 35min 105m2 | 345 zł |
Myjka do okien KARCHER WV 5 Premium Home Line 1.633-455.0 | 398 zł |
Myjka do okien KARCHER WV 5 Premium Home Line 1.633-455.0 1.633-461.0 | 387 zł |
pokaż 4 oferty
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →