Odkurzacz do okien Karcher WV 10 Advanced (1.633-560.0)
Zdjęcia 9 |
Karcher WV 10 Advanced |
|
W zestawie butelka ze spryskiwaczem z mikrofibrą, detergentem, dwie ssawki (28 cm, 17 cm), dodatkowy akumulator oraz ładowarkę.
Od modelu WV 10 różni się rozszerzoną konfiguracją.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Karcher 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Karcher.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Karcher WV 10 Advanced
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Karcher WVP 10 Adv 1.633-560.0 | 789 zł |
Karcher Myjka wvp 10 adv *eu | 1 198 zł |
Myjka do okien Karcher WVP 10 Adv (1.633-560.0) | 1 113 zł |
Profesjonalna myjka do okien KARCHER WVP 10 Adv | 1 079 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →