Odkurzacz do okien Vileda Windomatic Power 153230
Zdjęcia 7 |
Vileda Windomatic Power 153230 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Vileda 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Vileda.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Vileda Windomatic Power 153230
Wszystkie ceny 14 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Myjka do okien Vileda Windomatic Power | 180 zł |
Myjka do okien VILEDA Windomatic Power 153230 | 170 zł |
Ściągaczka do okien Vileda Windomatic Power | 218 zł |
Vileda Vileda Elektryczna ściągaczka do okien Windomatic Power | 190 zł |
pokaż 9 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →