Radio samochodowe JVC KW-M27DBT
Wideo 1Zdjęcia 2 |
JVC KW-M27DBT
Montaż:2DIN
Dodatk. nośnik:USB (tył)
Wzmacniacz:50 W, 4 kanał
Podłączenie:ISO/RCA
Wyświetlacz:6.8 "
Podświetlenie:niebieska
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne KW-M27DBT
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog JVC 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele JVC.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup JVC KW-M27DBT
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
JVC KW-M27DBT | 859 zł |
JVC Radio samochodowe KWM-27DBT DSJVCRKWM27DBT1 | 1 071 zł |
JVC Radio samochodowe KWM-27DBT 102616 | 1 122 zł |
JVC Radio samochodowe KWM-27DBT 102616 | 1 071 zł |
JVC, Stacja Multimedialna KWM-27DBT 2 DIN | 1 082 zł |
Radioodtwarzacz JVC KWM-27DBT | 1 190 zł |
JVC, Stacja Multimedialna KWM-27DBT 2 DIN | 1 093 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →