Radio samochodowe JVC KW-M560BT
Wideo 19Zdjęcia 3 |
JVC KW-M560BT
Montaż:2DIN
Dodatk. nośnik:USB (tył)
Wzmacniacz:50 W, 4 kanał
Podłączenie:ISO/RCA
Wyświetlacz:6.8 "
Podświetlenie:niebieska
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne KW-M560BT
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog JVC 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele JVC.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup JVC KW-M560BT
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
JVC KW-M560BT Apple CarPlay Android Auto połączenia Bluetooth i strumienio | 1 214 zł |
JVC KW-M560BT - digital receiver - display 6.8" - in-dash unit - Double-DI | 1 276 zł |
JVC KW-M560BT z USB 6,8" 4x45W Bluetooth | 1 499 zł |
JVC Stacja Multimedialna JVC KWM-560BT (6,8" Android Car) | 1 300 zł |
Stacja multimedialna, JVC, KWM-560BT, 6,8' Android Car | 1 348 zł |
pokaż 3 oferty
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →