Radio samochodowe JVC KD-X382BT
JVC KD-X382BT
Montaż:1DIN
Nośniki:USB, AUX
Wzmacniacz:50 W, 4 kanał
Panel:zdejmowany
Podłączenie:ISO/RCA
Podświetlenie:niebieska
Wsparcie Spotify.
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne KD-X382BT
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog JVC 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele JVC.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup JVC KD-X382BT
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
JVC KD-X382BT samochodowy odtwarzacz multimedialny 4 x 50 W Bluetooth USB | 715 zł |
JVC Radio samochodowe KDX-382BT DSJVCRKDX382BT1 | 386 zł |
JVC Radio samochodowe KDX-382BT 102615 | 405 zł |
JVC Radio samochodowe KDX-382BT 102615 | 386 zł |
Radio samochodowe, KDX-382BT | 390 zł |
JVC KDX-382BT Radio samochodowe BT , USB, FM | 455 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →