Ekspres do kawy Jura E8 15267 szary
Zdjęcia 6 |
Jura E8 15267 szary |
|
Pulse Extraction Process - proces impulsowego parzenia napojów kawowych o krótkim czasie przygotowania
Jak prawidłowo czyścić ekspres do kawy: praktyczny poradnik dotyczący pielęgnacjiSzczegółowa analiza wszystkich procedur czyszczenia nowoczesnych ekspresów do kawy
Którego ekspresu do kawy potrzebujesz i jak wybrać ten właściwy?Znamy się na rodzajach nowoczesnych ekspresów do kawy i pomagamy w ich wyborze
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Jura 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Jura.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Jura E8 15267 szary
Wszystkie ceny 25 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
JURA E8 EC Entièrement automatique Machine à expresso 19 l E8DarkInoxEC | 6 816 zł |
Ekspres do kawy JURA WE8 Dark Inox - stalowo-czarny | 8 999 zł |
JURA Ekspres ciśnieniowy JURA E8 Dark Inox (EC) | 5 699 zł |
Ciśnieniowy automatyczny JURA E8 (EC) Dark Inox AGDM-EKS-JUR-093 | 5 699 zł |
Jura Ekspres do kawy Jura E8 Dark Inox (EC) | 6 000 zł |
pokaż 20 ofert
Zaawansowane funkcje i możliwości ekspresu do kawy Jura E8 15267:
- Regulowana wysokość spieniacza do mleka 107 - 153 mm
- Tryb oszczędzania energii
- Oświetlenie filiżanki
Modyfikacje Jura E8 15267
Ceny na Jura E8 15267 |
---|---|---|---|---|
Jura E8 15306 biały | od 4 699 zł | 22 oferty | ||
Jura E8 15235 chrom | od 8 999 zł | 2 oferty | ||
Jura E80 15083 czarny | od 4 945 zł | 8 oferty | ||
Jura E8 15247 srebrny | od 5 499 zł | 4 oferty | ||
Jura E8 15267 szary | od 5 000 zł | 25 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →