Wózek Joie Mytrax
Wideo 7Zdjęcia 8 |
Wózek marki Joie jest wyposażony tylko w siedzisko, ale umożliwia również modyfikację: na podwoziu można również zainstalować kołyskę lub fotelik samochodowy, jednak do tego potrzebne są specjalne adaptery. Model przeznaczony do chodzenia w każdym terenie i przy każdej pogodzie, a także do podróżowania z dzieckiem. Składa się łatwo jak książka, stoi stabilnie po złożeniu i automatycznie się blokuje, aby zapobiec przypadkowemu rozłożeniu.
Po złożeniu jest dość kompaktowy i mieści się w bagażniku samochodu. Wykorzystuje również pompowane koła z amortyzacją, co niweluje drgania z wybojów na drodze. Aby zapewnić lepszą zwrotność, przednie koła obracają się o 360 stopni i blokują w pozycji na wprost. A nakładka ShoeSaver na pedale hamulca chroni buty przed ścieraniem. Dla wygody pasażerów Joie Mytrax oferuje siedzisko z wielopozycyjnym oparciem i regulowanym podnóżkiem, który przekształca siedzenie w wygodne miejsce do spania, dużą budkę z dodatkową sekcją i wstawkami z siatki, zdejmowany zderzak bezpieczeństwa i 5-punktowy system uprzęży z wyściełanymi nakładkami. Dla wygody rodziców przewidziano teleskopowy uchwyt, regulowany na wysokość w zależności od wzrostu „kierowcy” oraz pojemny kosz na zakupy, zabawki i inne rzeczy.
Kup Joie Mytrax
Wszystkie ceny 6 →Krzesła marki Joie Model Buggy & Sportwagen Mytrax Pro bis 22 kg belastbar | 1 211 zł |
Joie, Mytrax, Wózek spacerowy, Grey Flannel | 1 149 zł |
Joie Spacerówka "Mytrax Pro" w kolorze szarym | 1 131 zł |
Joie, Mytrax Flex, wózek spacerowy, 0-22 kg, GRAY FLANEL | 1 153 zł |
Joie, Mytrax Flex, wózek spacerowy, 0-22 kg, LAUREL | 1 449 zł |
Joie, Mytrax Flex, wózek spacerowy, 0-22 kg, PAVEMENT | 945 zł |