Wózek Joie Aire Twin
Zdjęcia 8 |
Wygodny wózek dla dwójki dzieci - bliźniaków lub starszych - z indywidualnymi klockami i ciekawą kolorystyką. Model jest dość kompaktowy (na ile to możliwe dla podwójnego wózka) i lekki - jego waga to niecałe 12 kg. A to oznacza, że podczas spaceru nie stanie się ciężarem nie do zniesienia. Co więcej, projekt składany jest jak książka za jednym naciśnięciem guzika, w tej formie umieszczany jest w bagażniku samochodu i posiada system blokowania zapobiegający przypadkowemu rozłożeniu.
Bloki spacerowe znajdują się tutaj obok siebie i są całkowicie indywidualne. Oznacza to, że można je regulować niezależnie od siebie, aby każde dziecko było w najbardziej komfortowej pozycji. Możesz opuścić oparcie prawie do pozycji poziomej, podnieść podnóżek, zwiększając w ten sposób długość łóżka i zapobiegając zwisaniu nóg, a także opuszczać i podnosić budkę w zależności od pogody.
W rezultacie jedno dziecko może spać w Joie Aire Twin, podczas gdy drugie dziecko jeździ na siedząco i odkrywa otaczający go świat. Podnóżek wykonany jest z wytrzymałej tkaniny odpornej na plamy, kaptury są chronione przed promieniowaniem UV i posiadają okienka widokowe. Jedyną rzeczą, która łączy te dwa bloki, jest wspólne podwozie i jeden zderzak, który jest usuwany całkowicie lub z jednej strony dla wygodniejszego dopasowania.
Wózek wyposażony jest w gumowe koła, z których wszystkie są sparowane i mają taką samą średnicę - 15 cm Przednie koła obracają się o 360 stopni i w razie potrzeby są zablokowane w pozycji prostej, jest też sprężynowa amortyzacja. Wszystko to sprawia, że wózek jest zwrotny i potrafi nie tylko jeździć po gładkich chodnikach miejskich, ale także pokonywać kostkę brukową, leśne ścieżki i inne wyboje na drodze.
Kup Joie Aire Twin
Podwójny wózek terenowy bliźniaczy nektar i minerał - radość 5056080610443 | 1 100 zł |
Joie Aire Twin Stroller Niebieski S1217AERNS000 | 970 zł |
Joie Spacerówka duo "Aire Twin" w kolorze szarym | 761 zł |
Joie Aire Twin Stroller Szary S1217AEDPW000 | 867 zł |
Joie Aire Twin Stroller Posrebrzany S1217AENNM000 | 868 zł |