Wózek Joie Litetrax Pro
Wideo 6Zdjęcia 10 |
Joie Litetrax Pro
Konstrukcja:spacerowy
Mechanizm składania:na płasko
Ochrona:pałąk bezpieczeństwa, pasy
Regulacje:oparcie, podnóżek
Szerokość podwozia:58 cm
Waga po złożeniu:9.7 kg
Budka opada do barierki. Stabilny po złożeniu.
Wszystkie dane techniczne
Kup Joie Litetrax Pro
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Joie Spacerówka "Litetrax Pro" w kolorze khaki | 913 zł |
Joie Litetrax Pro Laurel Spacerowy | 899 zł |
Joie Spacerówka "Litetrax Pro" w kolorze szarym | 928 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →