Візочок Gesslein S4 Plus
Фото 17 |
Gesslein S4 Plus
Конструкція:прогулянкова
Складання:книжка
Захист:бампер, ремені
Регулювання:спинка, підніжка
Ширина шасі:58 см
Вага в зборі:9.9 кг
Всі характеристики
Купити Gesslein S4 Plus
Усі ціни 8 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Gesslein 304100917000 S4 Air rama czarny - turkusowy | 1 129 zł |
Gesslein S4 Air Liebebuggy z ramą eloks i zawieszeniem morski w zestawie u | 1 807 zł |
Gesslein 304000174000 S4 Air stelaż eloksalowany granatowy 304200390000 | 1 526 zł |
Gesslein S4 Air Liebebuggy z ramą w kolorze czarnym i zawieszeniem szary m | 1 556 zł |
Gesslein S4 Air Liebebuggy z ramą czarny i zawieszeniem czarny w zestawie | 1 807 zł |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →