Візочок Joie Mytrax
Відео 7Фото 8 |
Коляска бренду Joie комплектується лише прогулянковим блоком, але дозволяє і модифікацію: ви можете також встановлювати на шасі люльку або автокрісло, проте для цього потрібні спеціальні адаптери. Модель призначена для прогулянок будь-якою місцевістю та в будь-яку погоду, а також для подорожей з малюком. Вона легко складається за типом книжки, стійко стоїть у складеному вигляді та автоматично блокується, виключаючи випадкове розкладання.
У складеному вигляді вона досить компактна і міститься в багажнику автомобіля. Також тут використовуються надувні колеса із амортизацією, яка згладжує вібрації від нерівностей на дорозі. Для кращої маневреності передні колеса повертаються на 360 градусів і блокуються прямо. А накладка ShoeSaver на педалі гальма збереже взуття від стирання. Для комфорту пасажира Joie Mytrax пропонує прогулянковий блок з мультипозиційною спинкою та регульованою підніжкою, які трансформують сидіння у зручне спальне місце, великий капор із додатковою секцією та сітчастими вставками, знімний захисний бампер та 5-точкову систему ременів безпеки з м'якими накладками. Для зручності батьків передбачена телескопічна ручка, що регулюється по висоті залежно від зростання «водія», та місткий кошик для покупок, іграшок та інших речей.
Купити Joie Mytrax
Усі ціни 6 →Krzesła marki Joie Model Buggy & Sportwagen Mytrax Pro bis 22 kg belastbar | 1 211 zł |
Joie, Mytrax, Wózek spacerowy, Grey Flannel | 1 149 zł |
Joie Spacerówka "Mytrax Pro" w kolorze szarym | 1 131 zł |
Joie, Mytrax Flex, wózek spacerowy, 0-22 kg, GRAY FLANEL | 1 153 zł |
Joie, Mytrax Flex, wózek spacerowy, 0-22 kg, LAUREL | 1 449 zł |
Joie, Mytrax Flex, wózek spacerowy, 0-22 kg, PAVEMENT | 945 zł |