Słuchawki
Jabra Engage 65 Stereo
Zdjęcia 5 |
Jabra Engage 65 Stereo |
|
Duży zasięg parowania bezprzewodowego. Wskaźnik zajętości. Pasywna redukcja szumów. Długotrwała autonomia.
Stacja dokująca w zestawie: Jabra Engage 65 Stereo + podstawa
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Jabra 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Jabra.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Jabra Engage 65 Stereo
Wszystkie ceny 18 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Jabra Engage 65 Stereo | 1 294 zł |
Jabra Engage 65 Stereo ATJABVP00000367 | 1 483 zł |
Nauszne Jabra Engage 65 Stereo SL-JAB-0058 | 1 499 zł |
Jabra Engage 65 Stereo 43469 | 1 624 zł |
Słuchawki Jabra Engage 65 (9559-553-111) | 1 298 zł |
pokaż 13 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →