Komputer stacjonarny Intel NUC 11 Essential
Wideo 9Zdjęcia 6 | od 875 do 1 439 zł Procesor:Celeron / Pentium, N5105 / N6005, 2 GHz RAM:do zakupu osobno Wideo:UHD Graphics Dysk:64 GB System operacyjny:bez systemu operacyjnego |
Modyfikacje Intel NUC 11 Essential 2
BNUC11ATKC40002 | Celeron | N5105 | do zakupu osobno | UHD Graphics | 64 GB | 875 .. 1 123 zł | Porównaj ceny 3 |
BNUC11ATKPE0002 | Pentium | N6005 | do zakupu osobno | UHD Graphics | 64 GB | 1 439 zł | Porównaj ceny 2 |
Wideo recenzje
InfoComm 2022: Intel Offers Tour of NUC Mini PC Line with NUC 11 Pro, NUC 11 Essential and More
11 czerwca 2022106 przegląd
Easy Install RAM & M.2 Storage Intel NUC 11 Essential Mini PC
8 marca 2023235 przegląd
NUC 11 Essential Introduction Video for Business Available at iCubes.co.uk, Shop Now!
30 sierpnia 2022190 przegląd
Introducing Intel NUC 11 Essential, Atlas Canyon - Overview
31 stycznia 20222 415 przegląd
Intel NUC 11 Essential, Atlas Canyon - Unboxing
31 stycznia 202220 503 przegląd
Create, Learn, and Play with the Intel NUC 11 Essential Atlas Canyon
3 lutego 20223 764 przegląd
InfoComm 2021: Intel Adds NUC 11 Essential Device, Also Known as Atlas Canyon, Small Form Factor PC
3 lutego 20221 367 przegląd
Intel Launches NUC 11 Essential Kits With Jasper Lake 10nm SoCs
18 stycznia 2022371 przegląd
Intel® NUC 11 Essential with 4K Resolution
8 września 20221 104 przegląd
Polecamy
od 1 098 zł
nettop, Celeron, J3455, RAM: 2 GB, 32 GB, Windows 10 Home, czytnik kart pamięci
od 500 zł
procesor Intel, Celeron / Core i3, 6100U - N3160, wideo HD Graphics 400 - HD Graphics 520, RAM do zakupu osobno, bez systemu operacyjnego
od 5 749 zł
procesor Intel, Core i5 / Core i7, 13400F / 13700F, wideo GeForce RTX 4060 / GeForce RTX 4060 Ti, RAM 16 GB / 32 GB, dysk 1000 GB, Windows 11, bez systemu operacyjnego
od 8 000 zł
procesor, Apple M1 Max / Apple M1 Ultra, wideo Apple M1 Max 24-Core / Apple M1 Ultra 48-Core, RAM 32 GB / 64 GB, dysk 512 / 1024 GB
od 4 999 zł
wyświetlacz 23.5 ", procesor, Apple M1, wideo Apple M1 7-Core / Apple M1 8-Core, RAM 8 GB / 16 GB, dysk 256 / 512 GB
od 5 349 zł
wyświetlacz 31.5 ", procesor Intel, Core i5 / Core i7, 12400T / 12700T, wideo GeForce GTX 1650 / GeForce RTX 3050 Ti, RAM 16 GB, dysk 1000 GB, Windows 11
od 6 748 zł
wyświetlacz 23.5 ", procesor, Apple M3, wideo Apple M2 8-Core / Apple M3 10-Core, RAM 8 GB - 24 GB, dysk 256 - 1024 GB
od 1 196 zł
procesor Intel, Core i3 - Core i7, 1115G4 - 1165G7, wideo Iris Xe Graphics, RAM do zakupu osobno, bez systemu operacyjnego
od 3 452 zł
wyświetlacz 21.5 ", procesor Intel, Core i5, 12450H, wideo Iris Xe Graphics, RAM 8 GB, dysk 512 GB, Windows 11
od 10 277 zł
procesor, Apple M2 Max / Apple M2 Ultra, wideo Apple M2 Max 30-Core / Apple M2 Ultra 60-Core, RAM 32 GB / 64 GB, dysk 512 / 1024 GB
od 3 799 zł
wyświetlacz 23.8 ", procesor Intel, Core i5, 1240P, wideo Iris Xe Graphics, RAM 8 GB, dysk 256 / 512 GB, Windows 11
od 3 699 zł
wyświetlacz 24 ", procesor Intel, Core i5, 13500H, wideo Iris Xe Graphics, RAM 8 GB / 16 GB, dysk 256 / 512 GB, Windows 11