Nettop Gigabyte BRIX GB-BACE-3160
od 593 do 713 zł Porównaj ceny 5 →Procesor:Celeron, N3160, 1.6 GHz RAM:do zakupu osobno Wideo:HD Graphics 400 System operacyjny:bez systemu operacyjnego |
Modyfikacje Gigabyte BRIX 3
Dane techniczne
Gigabyte BRIX GB-BACE-3160 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Gigabyte 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Gigabyte.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Zaawansowane funkcje i możliwości komputera stacjonarnego Gigabyte GB-BACE-3160:
- W zestawie uchwyt VESA
- Gniazdo blokady Kensington
Gdzie kupić Gigabyte BRIX GB-BACE-3160
Kolor:
Sortowanie
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Gigabyte BRIX GB-BACE-3160-BWUP Mini Pc Intel Celeron J3160 1 GB RAM Czarn | 713 zł |
GIGABYTE BRIX GB-BACE-3160 | 674 zł |
Komputer stacjonarny GIGABYTE GB-BACE-3160 Mini, J3160 | 618 zł |
Komputer Gigabyte Brix GB-BACE-3160 Intel Celeron J3160 | 593 zł |
Gigabyte Brix Gb-bace-3160 Celeron-j3160 Barebone Czarny | 631 zł |
Zamknij
Polecamy