Procesor Intel Core i9 Raptor Lake i9-13900 OEM (CM8071504820605)
Wideo 11Zdjęcia 4 |
Intel Core i9 Raptor Lake i9-13900 OEM |
|
Jak wybrać procesorUczymy się dobierać odpowiedni procesor do każdego zadania: od pracy z arkuszami kalkulacyjnymi po gry i programy
Co to jest dławienie procesora, dlaczego jest potrzebne i jak sobie z nim radzićMamy do czynienia z okropnym terminem throttling, jednocześnie rozwiązując problemy ze spowalniającym smartfonem lub laptopem
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Intel 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Intel.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Wideo recenzje
Modyfikacje Intel Core i9 Raptor Lake
Ceny na Intel Core i9 Raptor Lake |
---|---|---|---|---|
Intel Core i9 Raptor Lake i9-13900 BOX | od 2 389 zł | 18 oferty | ||
Intel Core i9 Raptor Lake i9-13900 OEM | od 2 706 zł | 2 oferty | ||
Intel Core i9 Raptor Lake i9-13900F BOX | od 2 244 zł | 21 oferta | ||
Intel Core i9 Raptor Lake i9-13900F OEM | od 2 571 zł | 3 oferty | ||
Intel Core i9 Raptor Lake i9-13900K BOX | od 2 240 zł | 22 oferty | ||
Intel Core i9 Raptor Lake i9-13900KF BOX | od 2 299 zł | 23 oferty | ||
Intel Core i9 Raptor Lake i9-13900KF OEM | od 2 726 zł | 2 oferty | ||
Intel Core i9 Raptor Lake i9-13900K OEM | od 2 644 zł | 3 oferty | ||
Intel Core i9 Raptor Lake i9-13900KS BOX | od 3 052 zł | 14 oferty | ||
Intel Core i9 Raptor Lake i9-13900T OEM | od 2 816 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →