Procesor Intel Xeon E-2200 E-2246G (CM8068404227903)
Intel Xeon E-2200 E-2246G |
|
Jak wybrać procesorUczymy się dobierać odpowiedni procesor do każdego zadania: od pracy z arkuszami kalkulacyjnymi po gry i programy
Co to jest dławienie procesora, dlaczego jest potrzebne i jak sobie z nim radzićMamy do czynienia z okropnym terminem throttling, jednocześnie rozwiązując problemy ze spowalniającym smartfonem lub laptopem
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Intel 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Intel.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Intel Xeon E-2200 E-2246G
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Intel Xeon E-2246G / 3.6 GHz processor Procesor - 6 rdzeni - 3.6 GHz - Int | 2 042 zł |
Intel Xeon E-2246G procesor 3,6 GHz 12 MB Smart Cache CM8068404227903 | 2 270 zł |
Intel Xeon E-2246G 3.6GHz 12M 6C/12T | 1 881 zł |
Intel Xeon E-2246G 3.6GHz 12M 6C/12T | 1 918 zł |
Intel Xeon E-2246G CPU 3.6GHz 12M Cache 6Cores 12Threads LGA1151 Processor | 1 970 zł |
pokaż 4 oferty
Modyfikacje Intel Xeon E-2200
Ceny na Intel Xeon E-2200 |
---|---|---|---|---|
Intel Xeon E-2200 E-2224 | od 1 116 zł | 8 oferty | ||
Intel Xeon E-2200 E-2224G | od 1 439 zł | 2 oferty | ||
Intel Xeon E-2200 E-2234 | od 1 448 zł | 6 oferty | ||
Intel Xeon E-2200 E-2236 | od 1 615 zł | 2 oferty | ||
Intel Xeon E-2200 E-2246G | od 1 881 zł | 9 oferty | ||
Intel Xeon E-2200 E-2278G | od 3 241 zł | 1 oferta | ||
Intel Xeon E-2200 E-2286G | od 3 149 zł | 2 oferty | ||
Intel Xeon E-2200 E-2288G | od 3 133 zł | 5 oferty |
Polecamy