Procesor Intel Xeon E-2200 E-2234 (CM8068404174806)
Intel Xeon E-2200 E-2234 |
|
Jak wybrać procesorUczymy się dobierać odpowiedni procesor do każdego zadania: od pracy z arkuszami kalkulacyjnymi po gry i programy
Co to jest dławienie procesora, dlaczego jest potrzebne i jak sobie z nim radzićMamy do czynienia z okropnym terminem throttling, jednocześnie rozwiązując problemy ze spowalniającym smartfonem lub laptopem
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Intel 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Intel.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Intel Xeon E-2200 E-2234
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Intel Xeon E-2234 / 3.6 GHz processor Procesor - 4 rdzeni - 3.6 GHz - Inte | 1 448 zł |
Intel Xeon E-2234 procesor 3,6 GHz 8 MB Smart Cache CM8068404174806 | 1 603 zł |
Procesor serwerowy Intel Xeon E-2234, 3.6 GHz, 8 MB, OEM (CM8068404174806) | 1 534 zł |
Intel Xeon E-2234 3.6ghz Cpu Szary CM8068404174806 | 1 526 zł |
Intel Xeon E-2234 procesor 3,6 GHz 8 MB Smart Cache BX80684E2234 | 1 626 zł |
Intel Xeon E-2234 Cpu Przezroczysty BX80684E2234 | 1 548 zł |
Modyfikacje Intel Xeon E-2200
Ceny na Intel Xeon E-2200 |
---|---|---|---|---|
Intel Xeon E-2200 E-2224 | od 1 116 zł | 8 oferty | ||
Intel Xeon E-2200 E-2224G | od 1 439 zł | 2 oferty | ||
Intel Xeon E-2200 E-2234 | od 1 448 zł | 6 oferty | ||
Intel Xeon E-2200 E-2236 | od 1 615 zł | 3 oferty | ||
Intel Xeon E-2200 E-2246G | od 1 881 zł | 8 oferty | ||
Intel Xeon E-2200 E-2278G | od 3 241 zł | 1 oferta | ||
Intel Xeon E-2200 E-2286G | od 3 149 zł | 2 oferty | ||
Intel Xeon E-2200 E-2288G | od 3 133 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →