Procesor Intel Xeon E-2200 E-2224 (CM8068404174707)
Intel Xeon E-2200 E-2224 |
|
Jak wybrać procesorUczymy się dobierać odpowiedni procesor do każdego zadania: od pracy z arkuszami kalkulacyjnymi po gry i programy
Co to jest dławienie procesora, dlaczego jest potrzebne i jak sobie z nim radzićMamy do czynienia z okropnym terminem throttling, jednocześnie rozwiązując problemy ze spowalniającym smartfonem lub laptopem
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Intel 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Intel.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Intel Xeon E-2200 E-2224
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Intel Xeon E-2224 / 3.4 GHz processor Procesor - 4 rdzeni - 3.4 GHz - Inte | 1 245 zł |
Intel Xeon E-2224 procesor 3,4 GHz 8 MB Smart Cache CM8068404174707 | 1 340 zł |
NEW!! INTEL XEON E PROCESSOR E-2224 3.4GHz 8MB CACHE LGA1151 SRFAV BX80684 | 1 116 zł |
Procesor serwerowy Intel Xeon E-2224, 3.4 GHz, 8 MB, BOX (2307805) | 1 313 zł |
Intel Xeon E-2224-3,4 GHz - 4 rdzenie - 4 wątki - 8 MB pamięci podręcznej | 1 303 zł |
pokaż 3 oferty
Modyfikacje Intel Xeon E-2200
Ceny na Intel Xeon E-2200 |
---|---|---|---|---|
Intel Xeon E-2200 E-2224 | od 1 116 zł | 8 oferty | ||
Intel Xeon E-2200 E-2224G | od 1 439 zł | 2 oferty | ||
Intel Xeon E-2200 E-2234 | od 1 448 zł | 6 oferty | ||
Intel Xeon E-2200 E-2236 | od 1 615 zł | 2 oferty | ||
Intel Xeon E-2200 E-2246G | od 1 881 zł | 8 oferty | ||
Intel Xeon E-2200 E-2278G | od 3 241 zł | 1 oferta | ||
Intel Xeon E-2200 E-2286G | od 3 149 zł | 2 oferty | ||
Intel Xeon E-2200 E-2288G | od 3 133 zł | 5 oferty |
Polecamy