Pendrive Integral Pastel USB 2.0 64 GB
Zdjęcia 7 |
Integral Pastel USB 2.0 64Gb |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Integral 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Integral.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje Integral Pastel USB 2.0
Ceny na Integral Pastel USB 2.0 |
---|---|---|---|---|
Integral Pastel USB 2.0 8 GB | od 35 zł | 2 oferty | ||
Integral Pastel USB 2.0 16 GB | od 21 zł | 6 oferty | ||
Integral Pastel USB 2.0 32 GB | od 35 zł | 3 oferty | ||
Integral Pastel USB 2.0 64 GB | od 27 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →